Wycieczka do lasu klasy 1a, 1b, 2a

Dnia 4 października 2018r. klasa 1a, 1b i 2a wraz z wychowawcami oraz nauczycielem świetlicy  wybrały się na wycieczkę do lasu w okolice wieży widokowej w Czarnkowiu. Razem z Panią Natalią - pracownikiem Nadleśnictwa Połczyn-Zdrój poszły na spacer po lesie. Pani Natalia opowiedziała dzieciom wiele ciekawostek dotyczących życia zwierząt leśnych, pokazała wiele roślin oraz podał kilka  praktycznych rzeczy potrzebnych do tego, aby bezpiecznie wędrować po lesie. Po spacerze odbyło się ognisko, podczas którego dzieci samodzielnie piekły pyszne kiełbaski. Po śniadaniu wszyscy korzystali ze świeżego i czystego powietrza podczas gier i zabaw ruchowych. Wszyscy wrócili do szkoły uśmiechnięci i zadowoleni.