Spotkanie z Sędzią

W dniu 15.01.2019r. gościliśmy w naszej szkole Sędzię Sądu Rejonowego w Białogardzie p. Magdalenę Brudniak oraz dzielnicowego Komisariatu Policji w Połczynie-Zdroju aspiranta Przemysława Nowickiego. Zaproszeni goście spotkali się z uczniami klas 7. i 8. szkoły podstawowej oraz klasami gimnazjalnymi i przeprowadzili pogadankę na temat odpowiedzialności karnej nieletnich w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.  Uczniowie mieli też okazję zapoznać się ze specyfiką pracy sędziego oraz z pracą samego Sądu jako instytucji publicznej. Dzielnicowy mówił na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Uczniowie zadawali pytania, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Spotkanie było bardzo ciekawe i przebiegło w miłej i swobodnej atmosferze. Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom i liczymy na kontynuację.