Dzień Samorządności

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

W piątek 5 kwietnia 2019r.  w Szkole Podstawowej nr 2 w Połczynie – Zdroju obchodziliśmy DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI. Samorząd szkolny z opiekunami przygotował z tej okazji szereg atrakcji. Na początku uczniowie zaprezentowali swoje pasje i uzdolnienia w szkolnym konkursie „ MAM TALENT”. Na scenie wystąpili recytatorzy, wokaliści, tancerze, niektórzy grali na instrumentach, a nawet odkryli swoje umiejętności aktorskie. Jury miało trudny orzech do zgryzienia przydzielając punkty i przyznając nagrody.

Następnie uczniowie wystąpili w pokazie mody „WIOSNA W SZALONEJ FRYZURZE”. Stroje wiosenne i fryzury zachwycały barwami, pomysłowością i oryginalnością.

Na koniec  nauczyciele sprawdzili swoją sprawność fizyczną i zmierzyli się z uczniami w meczach piłki nożnej i siatkowej.  Nauczyciele dali z siebie wszystko, jednak nie udało im się pokonać naszych wysportowanych uczniów. Było wiele radości, uśmiechów i zabawy.